Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bhubaneswar me pishinë për fëmijë

Bhubaneswar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bhubaneswar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Mayfair Lagoon
Mayfair Lagoon
Mayfair Lagoon
9.0 E shkëlqyer
Resort
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Trident Bhubaneswar
Trident Bhubaneswar
Trident Bhubaneswar
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Swosti Premium Bhubaneswar
Hotel Swosti Premium Bhubaneswar
Hotel Swosti Premium Bhubaneswar
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
The Hhi Bhubaneswar
The Hhi Bhubaneswar
The Hhi Bhubaneswar
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Crown Bhubaneswar
The Crown Bhubaneswar
The Crown Bhubaneswar
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
Mayfair Convention
Mayfair Convention
Mayfair Convention
8.8 E mirë
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Sandy's Tower
Sandy's Tower
Sandy's Tower
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
The Presidency
The Presidency
The Presidency
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The New Marrion
The New Marrion
The New Marrion
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
HOTEL EXCELLENCY Bhubaneswar
HOTEL EXCELLENCY Bhubaneswar
HOTEL EXCELLENCY Bhubaneswar
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Hotel Seetal Bhubaneswar
Hotel Seetal Bhubaneswar
Hotel Seetal Bhubaneswar
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Sidharth
Hotel Sidharth
Hotel Sidharth
5.3
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Pal Heights Mantra
Pal Heights Mantra
Pal Heights Mantra
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Bhubaneswar
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.