Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bangalore me pishinë për fëmijë

Bangalore
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 104 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bangalore në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Oberoi Bengaluru
The Oberoi Bengaluru
The Oberoi Bengaluru
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Leela Palace Bangalore
The Leela Palace Bangalore
The Leela Palace Bangalore
8.9 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Grand Bangalore Hotel at Brigade Gateway
Sheraton Grand Bangalore Hotel at Brigade Gateway
Sheraton Grand Bangalore Hotel at Brigade Gateway
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ITC Gardenia A Luxury Collection Hotel
ITC Gardenia A Luxury Collection Hotel
ITC Gardenia A Luxury Collection Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Gokulam Grand Hotel & Spa Bangalore
Gokulam Grand Hotel & Spa Bangalore
Gokulam Grand Hotel & Spa Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lemon Tree Premier Ulsoor Lake Bengaluru
Lemon Tree Premier Ulsoor Lake Bengaluru
Lemon Tree Premier Ulsoor Lake Bengaluru
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Taj West End
The Taj West End
The Taj West End
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
St Mark's Hotel
St Mark's Hotel
St Mark's Hotel
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Taj Yeshwantpur Bengaluru
Taj Yeshwantpur Bengaluru
Taj Yeshwantpur Bengaluru
8.7 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
The Park Bangalore
The Park Bangalore
The Park Bangalore
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Ritz - Carlton Bangalore
The Ritz - Carlton Bangalore
The Ritz - Carlton Bangalore
8.9 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
ITC Windsor A Luxury Collection Hotel
ITC Windsor A Luxury Collection Hotel
ITC Windsor A Luxury Collection Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Zuri Whitefield Bangalore
The Zuri Whitefield Bangalore
The Zuri Whitefield Bangalore
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Hyatt Centric MG Road Bangalore
Hyatt Centric MG Road Bangalore
Hyatt Centric MG Road Bangalore
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lemon Tree Hotel Electronics City
Lemon Tree Hotel Electronics City
Lemon Tree Hotel Electronics City
Largësia nga qendra e qytetit:
16.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
JW Marriott Hotel Bengaluru
JW Marriott Hotel Bengaluru
JW Marriott Hotel Bengaluru
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Bengaluru Marriott Hotel Whitefield
Bengaluru Marriott Hotel Whitefield
Bengaluru Marriott Hotel Whitefield
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Vivanta Bengaluru Residency Road
Vivanta Bengaluru Residency Road
Vivanta Bengaluru Residency Road
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shangri-La Bengaluru
Shangri-La Bengaluru
Shangri-La Bengaluru
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Adarsh Hamilton
Adarsh Hamilton
Adarsh Hamilton
Hotel
Indi, Bangalore
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.