Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Amritsar me pishinë për fëmijë

Amritsar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Amritsar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hyatt Regency Amritsar
Hyatt Regency Amritsar
Hyatt Regency Amritsar
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Amritsar Ranjit Avenue
Holiday Inn Amritsar Ranjit Avenue
Holiday Inn Amritsar Ranjit Avenue
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Radisson Blu Hotel Amritsar
Radisson Blu Hotel Amritsar
Radisson Blu Hotel Amritsar
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Best Western Merrion
Best Western Merrion
Best Western Merrion
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
MK Hotel Amritsar
MK Hotel Amritsar
MK Hotel Amritsar
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Park Inn By Radisson Amritsar Airport
Park Inn By Radisson Amritsar Airport
Park Inn By Radisson Amritsar Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Fern Residency
The Fern Residency
The Fern Residency
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Taj Swarna Amritsar
Taj Swarna Amritsar
Taj Swarna Amritsar
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel CJ International
Hotel CJ International
Hotel CJ International
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Ritz Plaza
Ritz Plaza
Ritz Plaza
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Namaskar Residency
Hotel Namaskar Residency
Hotel Namaskar Residency
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Backpacker's Nest
Backpacker's Nest
Backpacker's Nest
7.8 Mesatare
Hostel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Clarks Inn Amritsar
Clarks Inn Amritsar
Clarks Inn Amritsar
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Ishan Villa
Hotel Ishan Villa
Hotel Ishan Villa
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Hotel Basera Amritsar
Hotel Basera Amritsar
Hotel Basera Amritsar
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
Welcomheritage Ranjitvilas
Welcomheritage Ranjitvilas
Welcomheritage Ranjitvilas
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Golden Sarovar Portico
Golden Sarovar Portico
Golden Sarovar Portico
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Royal Castle Amritsar
Hotel Royal Castle Amritsar
Hotel Royal Castle Amritsar
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Stay Shaandaar a boutique stay Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Gurjeet Hotel By Naavagat
Gurjeet Hotel By Naavagat
Gurjeet Hotel By Naavagat
Hotel
Indi, Amritsar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.