Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Agra me pishinë për fëmijë

Agra
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 38 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Agra në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
8.2 E mirë
Resort
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Oberoi Amarvilas Agra
The Oberoi Amarvilas Agra
The Oberoi Amarvilas Agra
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Trident Agra
Trident Agra
Trident Agra
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Tajview Agra - IHCL SeleQtion
Tajview Agra - IHCL SeleQtion
Tajview Agra - IHCL SeleQtion
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Howard Plaza The Fern Agra
Howard Plaza The Fern Agra
Howard Plaza The Fern Agra
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Clarks Shiraz
Hotel Clarks Shiraz
Hotel Clarks Shiraz
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Grand Imperial - Heritage Hotel
The Grand Imperial - Heritage Hotel
The Grand Imperial - Heritage Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Hotel Agra
Radisson Hotel Agra
Radisson Hotel Agra
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
Courtyard by Marriott Agra
Courtyard by Marriott Agra
Courtyard by Marriott Agra
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
DoubleTree by Hilton Agra
DoubleTree by Hilton Agra
DoubleTree by Hilton Agra
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Jaypee Palace Hotel
Jaypee Palace Hotel
Jaypee Palace Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ramada Plaza Agra
Ramada Plaza Agra
Ramada Plaza Agra
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Crystal Sarovar Premiere Agra
Crystal Sarovar Premiere Agra
Crystal Sarovar Premiere Agra
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Agra MG Road
Holiday Inn Agra MG Road
Holiday Inn Agra MG Road
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Taj Hotel and Convention Centre Agra
Taj Hotel and Convention Centre Agra
Taj Hotel and Convention Centre Agra
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Amar Agra
Hotel Amar Agra
Hotel Amar Agra
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Taj Plaza
Hotel Taj Plaza
Hotel Taj Plaza
5.8
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Taj Inn Hotel
Taj Inn Hotel
Taj Inn Hotel
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Crimson Palace
Hotel Crimson Palace
Hotel Crimson Palace
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grand Hotel Agra
Grand Hotel Agra
Grand Hotel Agra
4.8
Hotel
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.