Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Isafjordur, Islanda

Isafjordur
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Managisting Guesthouse
Managisting Guesthouse
Managisting Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Isafjordur
Hotel Isafjordur
Hotel Isafjordur
8.3 E mirë
Hotel
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Hotel Horn
Hotel Horn
Hotel Horn
8.1 E mirë
Hotel
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Gamla Guesthouse
Gamla Guesthouse
Gamla Guesthouse
7.6 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Ashensor / Lift
Solheimar Studio Apartment
Solheimar Studio Apartment
Solheimar Studio Apartment
Apartament
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Comfortable Bungalow
Comfortable Bungalow
Comfortable Bungalow
Dhoma pushimesh
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
Private House with Private Garden
Private House with Private Garden
Private House with Private Garden
Dhoma pushimesh
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Ecje
Korpudalur HI Hostel
Korpudalur HI Hostel
Korpudalur HI Hostel
8.5 E mirë
Hostel
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • Dhomat pa duhan
Tangs
Apartament
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Frigorifer
Isafjordur Hostel
Hostel
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Holt Inn
8.4 E mirë
Hotel
Islanda, Isafjordur
Largësia nga qendra e qytetit:
15.3 km
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.