Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Egilsstadir, Islanda

Egilsstadir
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Icelandair Hotel Herad
Icelandair Hotel Herad
Icelandair Hotel Herad
8.2 E mirë
Hotel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lyngas Guesthouse
Lyngas Guesthouse
Lyngas Guesthouse
8.1 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Gistihusid - Lake Hotel Egilsstadir
Gistihusid - Lake Hotel Egilsstadir
Gistihusid - Lake Hotel Egilsstadir
8.8 E mirë
Hotel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Vinland Guesthouse
Vinland Guesthouse
Vinland Guesthouse
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Kalda Lyngholt Holiday Homes
Kalda Lyngholt Holiday Homes
Kalda Lyngholt Holiday Homes
Dhoma pushimesh
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Jacuzzi
Hotel Eyvindara
Hotel Eyvindara
Hotel Eyvindara
Hotel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Jacuzzi
 • Peshkimi
Hotel Valaskjalf
Hotel Valaskjalf
Hotel Valaskjalf
7.7 Mesatare
Hotel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Hipja me kuaj
 • Blyni i Dartit
Eyjolfsstadir Guesthouse
Eyjolfsstadir Guesthouse
Eyjolfsstadir Guesthouse
8.5 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Hotel Edda Egilsstadir
Hotel Edda Egilsstadir
Hotel Edda Egilsstadir
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Asgeirsstadir Holiday Homes
Asgeirsstadir Holiday Homes
Asgeirsstadir Holiday Homes
Dhoma pushimesh
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Lagarfell Studios
Lagarfell Studios
Lagarfell Studios
Apartament
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Shërbimi i dhomës
Skipalaekur Cottages
Skipalaekur Cottages
Skipalaekur Cottages
Dhoma pushimesh
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Liqeni
 • Ecje
Vinland Cottage
Vinland Cottage
Vinland Cottage
Kopsht
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Ormurinn Guesthouse
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Modir Jord Organic B&B in Vallanes
Modir Jord Organic B&B in Vallanes
Modir Jord Organic B&B in Vallanes
Shtëpi fshati/palës
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
Country House Tokastadir
Shtëpi fshati/palës
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
Mjoanes accommodation
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
17.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Saunë
Skipalaekur Guesthouse
Skipalaekur Guesthouse
Skipalaekur Guesthouse
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Internet i shpejtë
Solbakki Holiday Home
Solbakki Holiday Home
Solbakki Holiday Home
Dhoma pushimesh
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Tehusid Hostel
Hostel
Islanda, Egilsstadir
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.