Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Eger me pishinë për fëmijë

Eger
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Eger në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Villa Volgy Wellness & Konferencia
Hotel Villa Volgy Wellness & Konferencia
Hotel Villa Volgy Wellness & Konferencia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Eger & Park
Hotel Eger & Park
Hotel Eger & Park
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Kodmon
Hotel Kodmon
Hotel Kodmon
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Korona Wellness Rendezveny es Borszalloda
Hotel Korona Wellness Rendezveny es Borszalloda
Hotel Korona Wellness Rendezveny es Borszalloda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Senator-Haz Eger
Hotel Senator-Haz Eger
Hotel Senator-Haz Eger
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Kulacs Csarda Panzio
Kulacs Csarda Panzio
Kulacs Csarda Panzio
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Varkapu Panzio
Varkapu Panzio
Varkapu Panzio
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Csillagtura Panzio
Csillagtura Panzio
Csillagtura Panzio
Mengjezore dhe Mbrëmje
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Violetta Vendeghaz
Violetta Vendeghaz
Violetta Vendeghaz
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Welcome Vendeghaz Apartman
Welcome Vendeghaz Apartman
Welcome Vendeghaz Apartman
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Hotel Arany Trofea Eger
Hotel Arany Trofea Eger
Hotel Arany Trofea Eger
7.9 Mesatare
Hotel
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Matyus Udvarhaz
Matyus Udvarhaz
Matyus Udvarhaz
8.2 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Furgon i aeroportit
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Ecje
 • Kopilak
 • Lavanderi vetëshërbimi
Bazilika Vendeghaz
Bazilika Vendeghaz
Bazilika Vendeghaz
Apartament
Hungaria, Eger
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.