Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Budapestin me pishinë për fëmijë

Budapestin
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 89 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Budapestin në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Corinthia Hotel Budapest
Corinthia Hotel Budapest
Corinthia Hotel Budapest
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Continental Hotel Budapest
Continental Hotel Budapest
Continental Hotel Budapest
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Palazzo Zichy Budapest
Hotel Palazzo Zichy Budapest
Hotel Palazzo Zichy Budapest
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Danubius Hotel Astoria City Center
Danubius Hotel Astoria City Center
Danubius Hotel Astoria City Center
8.1 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Bohem Art Hotel
Bohem Art Hotel
Bohem Art Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Mercure Budapest Korona
Mercure Budapest Korona
Mercure Budapest Korona
8.2 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Parlament
Hotel Parlament
Hotel Parlament
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
InterContinental Budapest
InterContinental Budapest
InterContinental Budapest
8.6 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Hungaria City Center
Hotel Hungaria City Center
Hotel Hungaria City Center
7.6 Mesatare
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Budapest
Hilton Budapest
Hilton Budapest
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Budapest Marriott Hotel
Budapest Marriott Hotel
Budapest Marriott Hotel
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Zenit Budapest Palace
Hotel Zenit Budapest Palace
Hotel Zenit Budapest Palace
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Queen's Court Hotel & Residence
Queen's Court Hotel & Residence
Queen's Court Hotel & Residence
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Estilo Fashion Hotel Budapest
Estilo Fashion Hotel Budapest
Estilo Fashion Hotel Budapest
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Mercure Budapest Buda
Mercure Budapest Buda
Mercure Budapest Buda
8.3 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Novotel Budapest Danube
Novotel Budapest Danube
Novotel Budapest Danube
8.1 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square
Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square
Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Danubius Hotel Arena
Danubius Hotel Arena
Danubius Hotel Arena
8.3 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel President Budapest
Hotel President Budapest
Hotel President Budapest
8.0 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.