Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Balaton u zemërua me Pishinë në Ambjent të Hapur

Balaton u zemërua
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Balaton u zemërua për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Silverine Lake Resort
Silverine Lake Resort
Silverine Lake Resort
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Aura Hotel Adults Only
Aura Hotel Adults Only
Aura Hotel Adults Only
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Annabella Beach Resort Superior
Hotel Annabella Beach Resort Superior
Hotel Annabella Beach Resort Superior
7.8 Mesatare
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hotel Margareta Balatonfured
Hotel Margareta Balatonfured
Hotel Margareta Balatonfured
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Gold House Pension
Gold House Pension
Gold House Pension
9.6 E shkëlqyer
Pensjon
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
9.5 E shkëlqyer
Apartament
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Veronika Villa
Veronika Villa
Veronika Villa
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sunrise Apartmanhaz
Sunrise Apartmanhaz
Sunrise Apartmanhaz
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
Fured Apartments
Fured Apartments
Fured Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • TV
Green Guesthouse Balatonfured
Green Guesthouse Balatonfured
Green Guesthouse Balatonfured
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.