Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hong Kongu me pishinë për fëmijë

Hong Kongu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 100 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hong Kongu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Regal Airport Hotel
Regal Airport Hotel
Regal Airport Hotel
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Nina Hotel Tsuen Wan West Formerly L'hotel Nina et Convention Centre
Nina Hotel Tsuen Wan West Formerly L'hotel Nina et Convention Centre
Nina Hotel Tsuen Wan West Formerly L'hotel Nina et Convention Centre
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Eaton HK
Eaton HK
Eaton HK
8.4 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel ICON
Hotel ICON
Hotel ICON
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Citygate Hong Kong
Novotel Citygate Hong Kong
Novotel Citygate Hong Kong
8.4 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
B P International
B P International
B P International
7.4 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Holiday Inn Golden Mile
Holiday Inn Golden Mile
Holiday Inn Golden Mile
8.0 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Dorsett Wanchai
Dorsett Wanchai
Dorsett Wanchai
7.6 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Salisbury Hotel YMCA of Hong Kong
The Salisbury Hotel YMCA of Hong Kong
The Salisbury Hotel YMCA of Hong Kong
8.7 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Panda Hotel
Panda Hotel
Panda Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Harbour Grand Hong Kong
Harbour Grand Hong Kong
Harbour Grand Hong Kong
8.1 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Harbourview
The Harbourview
The Harbourview
7.8 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Prudential Hotel
Prudential Hotel
Prudential Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Mira Hong Kong
The Mira Hong Kong
The Mira Hong Kong
8.2 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Cordis Hong Kong
Cordis Hong Kong
Cordis Hong Kong
8.4 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Hong Kong Sha Tin
Hyatt Regency Hong Kong Sha Tin
Hyatt Regency Hong Kong Sha Tin
8.1 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Regal Kowloon Hotel
Regal Kowloon Hotel
Regal Kowloon Hotel
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
BEST WESTERN PLUS Hotel Hong Kong
BEST WESTERN PLUS Hotel Hong Kong
BEST WESTERN PLUS Hotel Hong Kong
7.3 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Royal View Hotel
Royal View Hotel
Royal View Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Luxe Manor
The Luxe Manor
The Luxe Manor
8.3 E mirë
Hotel
Hong Kongu, Hong Kongu
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.