Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hondurasi

Tegucigalpa
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 209 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Infinity Bay Spa & Beach Resort
Infinity Bay Spa & Beach Resort
Infinity Bay Spa & Beach Resort
8.6 E mirë
Resort
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Hotel Henry Morgan All Inclusive
Hotel Henry Morgan All Inclusive
Hotel Henry Morgan All Inclusive
6.8 Më poshtë mesatare
Resort
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
Paradise Beach Hotel Roatan
Paradise Beach Hotel Roatan
Paradise Beach Hotel Roatan
7.9 Mesatare
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bananarama Dive & Beach Resort
Bananarama Dive & Beach Resort
Bananarama Dive & Beach Resort
7.6 Mesatare
Resort
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.2 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Fantasy Island Beach Resort and Marina - All Inclusive
Fantasy Island Beach Resort and Marina - All Inclusive
Fantasy Island Beach Resort and Marina - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Splash Inn Dive Resort
Splash Inn Dive Resort
Splash Inn Dive Resort
8.2 E mirë
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
22.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Mayan Princess Beach & Dive Resort
Resort
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Clarion Hotel Real Tegucigalpa
Clarion Hotel Real Tegucigalpa
Clarion Hotel Real Tegucigalpa
8.4 E mirë
Hotel
Hondurasi, Tegucigalpa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Real Intercontinental Tegucigalpa
Hotel Real Intercontinental Tegucigalpa
Hotel Real Intercontinental Tegucigalpa
8.6 E mirë
Hotel
Hondurasi, Tegucigalpa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hilton Princess San Pedro Sula
Hilton Princess San Pedro Sula
Hilton Princess San Pedro Sula
8.4 E mirë
Hotel
Hondurasi, San Pedro Sula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Las Rocas Resort and Dive Center
Las Rocas Resort and Dive Center
Las Rocas Resort and Dive Center
8.5 E mirë
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Real InterContinental San Pedro Sula
Hotel Real InterContinental San Pedro Sula
Hotel Real InterContinental San Pedro Sula
8.2 E mirë
Hotel
Hondurasi, San Pedro Sula
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hyatt Place Tegucigalpa
Hyatt Place Tegucigalpa
Hyatt Place Tegucigalpa
Hotel
Hondurasi, Tegucigalpa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Barefoot Cay Resort
Barefoot Cay Resort
Barefoot Cay Resort
9.5 E shkëlqyer
Resort
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Fosters West Bay Resort
Fosters West Bay Resort
Fosters West Bay Resort
7.6 Mesatare
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Palma Real La Ceiba
Hotel Palma Real La Ceiba
Hotel Palma Real La Ceiba
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Hondurasi, La Ceiba
Largësia nga qendra e qytetit:
26.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Seagrape Plantation Resort & Dive Center
Seagrape Plantation Resort & Dive Center
Seagrape Plantation Resort & Dive Center
8.9 E mirë
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
22.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Marina Copan
Hotel Marina Copan
Hotel Marina Copan
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Hondurasi, Copan Ruinas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
West Bay Lodge and Spa
West Bay Lodge and Spa
West Bay Lodge and Spa
8.5 E mirë
Hotel
Hondurasi, Roatan
Largësia nga qendra e qytetit:
24.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Holiday Inn Express San Pedro Sula
Holiday Inn Express San Pedro Sula
Holiday Inn Express San Pedro Sula
Hotel
Hondurasi, San Pedro Sula
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.