Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guajana

Xhorxhtaun
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Guyana Marriott Hotel Georgetown
Guyana Marriott Hotel Georgetown
Guyana Marriott Hotel Georgetown
8.3 E mirë
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Ramada by Wyndham Princess Georgetown
Ramada by Wyndham Princess Georgetown
Ramada by Wyndham Princess Georgetown
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Herdmanston Lodge Hotel
Herdmanston Lodge Hotel
Herdmanston Lodge Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Pegasus Hotel Guyana
Pegasus Hotel Guyana
Pegasus Hotel Guyana
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Mikpritje për kafshë
Cara Lodge Hotel
Cara Lodge Hotel
Cara Lodge Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Coastal Hotel
Grand Coastal Hotel
Grand Coastal Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
El Dorado Inn
El Dorado Inn
El Dorado Inn
7.9 Mesatare
Han
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Julian Guest House
Julian Guest House
Julian Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Aracari Hotel Guyana
Aracari Hotel Guyana
Aracari Hotel Guyana
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Kanuku Suites
Kanuku Suites
Kanuku Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
The Durban Hotel Guyana INC
The Durban Hotel Guyana INC
The Durban Hotel Guyana INC
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Regency Suites Hotel
Regency Suites Hotel
Regency Suites Hotel
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Depozitimi i bagazheve
 • Shërbimi i dhomës
 • Lavanderi vetëshërbimi
Hotel Princess Raven
Hotel Princess Raven
Hotel Princess Raven
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
King's Hotel & Residences
King's Hotel & Residences
King's Hotel & Residences
7.9 Mesatare
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Oriental Suites Georgetown
5.4
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Shërbimi i dhomës
Hampton Apartments Guyana
Hampton Apartments Guyana
Hampton Apartments Guyana
Apartament
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
The Opus
The Opus
The Opus
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Millenium Manor Hotel
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Status International Hotel
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Caribbean Inn
Hotel
Guajana, Xhorxhtaun
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Lavanderi vetëshërbimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.