Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guinea

Conakry
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Palm Camayenne
Palm Camayenne
Palm Camayenne
7.5 Mesatare
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Riviera Royal Hotel
Riviera Royal Hotel
Riviera Royal Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Noom Hotel Conakry
Noom Hotel Conakry
Noom Hotel Conakry
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Riviera Taouyah Hotel
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Mariador Palace
Mariador Palace
Mariador Palace
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Zambezi Inn Hotel
Zambezi Inn Hotel
Zambezi Inn Hotel
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Residence Sandervalia
Residence Sandervalia
Residence Sandervalia
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Grand Hotel Central
Grand Hotel Central
Grand Hotel Central
7.4 Mesatare
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Hotel Le Petit Bateau
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
ONOMO Hotel Conakry
ONOMO Hotel Conakry
ONOMO Hotel Conakry
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Millenium Suites
Millenium Suites
Millenium Suites
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Sacha hotel
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Dhoma takimesh
 • Lavanderi vetëshërbimi
Primus Hotel Kaloum
Primus Hotel Kaloum
Primus Hotel Kaloum
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhoma takimesh
 • Qendra Biznesi
Hakaba
Shtëpi e mysafirëve
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Shërbimi i dhomës
 • Lavanderi vetëshërbimi
Hotel Du Golfe De Guinee
Hotel
Guinea, Conakry
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.