Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guatemala City me pishinë për fëmijë

Guatemala City
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Guatemala City në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Barcelo Guatemala City
Barcelo Guatemala City
Barcelo Guatemala City
8.7 E mirë
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Guatemala
Holiday Inn Guatemala
Holiday Inn Guatemala
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Hotel Real Intercontinental Guatemala
Hotel Real Intercontinental Guatemala
Hotel Real Intercontinental Guatemala
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Grand Tikal Futura Hotel
Grand Tikal Futura Hotel
Grand Tikal Futura Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Clarion Suites Guatemala
Hotel Clarion Suites Guatemala
Hotel Clarion Suites Guatemala
8.8 E mirë
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Westin Camino Real Guatemala
Westin Camino Real Guatemala
Westin Camino Real Guatemala
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Guatemala City
Hilton Guatemala City
Hilton Guatemala City
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Conquistador Hotel & Conference Center
Conquistador Hotel & Conference Center
Conquistador Hotel & Conference Center
7.8 Mesatare
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Las Americas Guatemala City
Hotel Las Americas Guatemala City
Hotel Las Americas Guatemala City
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Garden Inn Guatemala City
Hilton Garden Inn Guatemala City
Hilton Garden Inn Guatemala City
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Adriatika Hotel Boutique
Adriatika Hotel Boutique
Adriatika Hotel Boutique
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Casa Veranda Guatemala
Hotel Casa Veranda Guatemala
Hotel Casa Veranda Guatemala
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Biltmore
Hotel Biltmore
Hotel Biltmore
8.8 E mirë
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Dai Nonni Hotel
Dai Nonni Hotel
Dai Nonni Hotel
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Santander Plaza
Hotel Santander Plaza
Hotel Santander Plaza
8.5 E mirë
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Apart-Hotel Casa Serena
Apart-Hotel Casa Serena
Apart-Hotel Casa Serena
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Guatemala, Guatemala City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.