Greqia, Zakinthos

Villas Margaris

Argasi, Kalliteros, Zakynthos Zakinthos, Greqia Vila
7 oferta nga 10778 ALL Shiko ofertën
Villas Margaris
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Shfaq të gjitha rehatitët 18
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
3.2 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Argasi, Kalliteros, Zakynthos Zakinthos, Greqia

Ka disa atraksione dhe komoditet të vendosura pranë hotelit 'Villas Margaris' në Zakynthos, Greqi. Disa nga vendet e rëndësishme në afërsi janë:

1. Plazhi i Laganasit: Një nga plazhet më popullore dhe të gjallë në Ishullin e Zakynthosit, i njohur për rërën e artë, ujë të kristaltë, dhe jetën e jetëgjatë. Ai është në distancë të shkurtër nga Villas Margaris.

2. Aeroporti Ndërkombëtar i Zakynthosit: i vendosur rreth

4.5 kilometra larg hotelit, duke e bërë të lehtë për udhëtarët të hyjnë në hotel.

3. Plazhi i Kalamakit: Një plazh tjetër i bukur në afërsi të hotelit, i njohur për vendndodhjen e zonës për testudatë të rrezikuara të detit (Caretta Caretta). Ai ofron një atmosferë më të qetë dhe më të relaksuar në krahasim me Plazhin e Laganasit.

4. Qyteti i Zakynthosit: kryeqyteti i Ishullit të Zakynthosit, i njohur për arkitekturën veneciane, sheshet e gjalla, dhe portin e mahnitshëm. Ai është rreth 8 kilometra larg Villas Margaris dhe ofron dyqane të ndryshme, bare, restorante dhe atraksione kulturore.

5. Faroi i Keri: i vendosur në shtratët jugperëndimore të ishullit, duke ofruar pamje të mahnitshme të Detit Jon dhe ishujve të afërt. Ai është rreth 11 kilometra larg hotelit dhe është një vend i njohur për të parë perëndimet.

6. Water Village: një park ujor interesant i vendosur në Sarakinado, rreth 7 kilometra larg hotelit. Ai ofron shumë tobogane ujore, pishina, dhe aktivitete argëtuese për vizitorët e të gjitha moshave.

7. Agios Sostis: një fshat i vogël piktoresk i njohur për bukurinë e tij dhe tavolinat tradicionale. Ai është i vendosur rreth 2 kilometra larg Villas Margaris dhe ofron një mjedis relaksues për vizitorët. Këto janë vetëm disa shembuj të atraksioneve dhe komoditeteve pranë hotelit 'Villas Margaris' në Zakynthos, Greqi. Ka gjithashtu shumë restorante, bare, dyqane, dhe plazhe të tjera në zonën përreth për vizitorët të eksplorojnë dhe gëzojnë.

map
Villas Margaris
Vila

Në qendër të qytetit3.2

Rreth hotelit

Rreth

Villas Margaris është një hotel në Zakynthos, Greqi. Ai ofron akomodim të rehatshëm në një ambient të bukur. Hotel nënkupton lloje të ndryshme të dhomave për të përputhur nevojat dhe preferencat e ndryshme. Këto përfshijnë dhoma standarde, dhoma familjare dhe suita. Çdo dhomë është e projektuar me pajisje moderne si ajrosje, banjë private, televizor me ekran të pjerrët, dhe një ballkon ose terasë me pamje të kopshtit ose detit. Dhomat janë të gjera dhe të dekoruara me shije, duke ofruar një ambient relaksues për mysafirët. Villas Margaris gjithashtu ofron një gamë të gjere të objekteve dhe shërbimeve për mysafirët e tyre. Këto përfshijnë një pishinë, një terasë dielli me karrige, Wi-Fi falas në zona publike, një restorant, dhe një bar. Pishina është një vend i shkëlqyeshëm për të relaksuar dhe për të marrë diell, ndërsa terasa e diellit ofron pamje të mahnitshme të zonës përreth. Restoranti në Villas Margaris shërben vakte të shijshme gjatë gjithë ditës. Mysafirët mund të shijojnë një varietet ushqimesh lokale dhe ndërkombëtare të bërë me përbërës të freskët. Restoranti ofron edhe mundësi të karikimeve jashtë dhe brenda, duke lejuar mysafirët të hanojnë në një ambient të rehatshëm dhe pitoresk. Përveç restorantit në vend, vendndodhja e hotelit gjithashtu ofron qasje të lehtë në restorante dhe kafene në afërsi, duke dhënë mysafirëve shumë mundësi për të zgjedhur nga. Në përgjithësi, Villas Margaris ofron një qëndrim të rehatshëm me dhoma të mira të pajisura, një gamë të gjere të objekteve, dhe vakte të shijshme. Pavarësisht nëse kërkoni një pushim të relaksuar ose duke eksploruar ishullin e bukur të Zakynthos, ky hotel ofron një baze të shkëlqyer për qëndrimin tuaj.

Zbavitja

Ka disa mundësi argëtimi pranë hotelit 'Villas Margaris' në Zakynthos, Greqi. Disa prej tyre përfshijnë:

1. Qyteti i Zakynthosit: Vetëm një shëtitje e shkurtër larg, qyteti i Zakynthosit ofron një skenë jetësore tërheqëse me shumë bare, klube dhe ambiente muzikore të gjalla. Mund të shijoni kokteje në anët e Sheshit Solomos ose të eksploroni tavernat dhe restorantet e ndryshme që zbarkojnë rrugët.

2. Resorti i Kalamakit: I vendosur pranë, Kalamaki ofron një gamë të gjerë të mundësive argëtimi. Mund të vizitoni baret lokale të plazhit për pije dhe muzikë, të merrni pjesë në aktivitete sportive plazhi, ose të shijoni një darkë në një nga restorantet bregdetare.

3. Rruga e Laganasit: Laganasi është qendra kryesore turistike e Zakynthosit dhe njihet për jetën e tij të gjallë natësore. Rruga e famshme e Laganasit përfshin shumë klube, bare dhe diskoteka, duke e bërë një destinacion të preferuar për dashamirësit e festave.

4. Tsilivi: Tsilivi është një qytet kurort tjetër pranë, duke ofruar një gamë të ndryshme mundësish argëtimi. Ka një seleksion të mirë baresh dhe restorante, si dhe një gamë aktivitetesh si mini-golf, go-karting dhe sporte ujore.

5. Udhëtime me anije dhe ekskursione: Eksploroni bregun e mahnitshëm të Zakynthosit duke rezervuar një udhëtim me anije ose ekspedicion. Mund të vizitoni plazhin e famshëm të Vrakut (Plazhi Navagio), të notoni në Shpella të bukur Blu, ose të merrni një kryqëzim me diell rreth ishullit. Këto janë disa nga mundësitë e argëtimit pranë Villas Margaris në Zakynthos, Greqi. Gjithmonë rekomandohet të kontrolloni me qendrat e informimit turistik lokal ose konsierxhin e hotelit për rekomandimet më të fundit dhe specifike gjatë vizitës tuaj.

Pyetjet kryesore

1. Ku ndodhet Villas Margaris?
1. Ku ndodhet Villas Margaris?1

Villas Margaris ndodhet në Zakynthos, Greqi.

2. Cilat shërbime ofron Villas Margaris?
2. Cilat shërbime ofron Villas Margaris?1

Villas Margaris ofron shërbime si Wi-Fi falas, një pishinë, kondicioner ajri, kuzhinat e pajisura me të gjitha pajisjet, parkim privat dhe një zonë BBQ.

3. A lejohen kafshët në Villas Margaris?
3. A lejohen kafshët në Villas Margaris?1

Po, kafshët lejohen në Villas Margaris. Megjithatë, rekomandohet ta informoni pronën me parapëlqim në lidhje me sjelljen e një kafshe.

4. Sa larg është Villas Margaris nga plazhi më i afërt?
4. Sa larg është Villas Margaris nga plazhi më i afërt?1

Villas Margaris është rreth 500 metra larg nga plazhi më i afërt.

5. A përfshihet mëngjesi në qëndrim në Villas Margaris?
5. A përfshihet mëngjesi në qëndrim në Villas Margaris?1

Jo, mëngjesi nuk përfshihet në qëndrim në Villas Margaris. Megjithatë, mysafirët kanë opsionin për të përgatitur vete vaktet e tyre në kuzhinat e pajisura me të gjitha pajisjet.

6. A ka supermarkete ose dyqane pranë Villas Margaris?
6. A ka supermarkete ose dyqane pranë Villas Margaris?1

Po, ka një supermarket dhe disa dyqane në distancë të shëtitshme nga Villas Margaris.

7. A ka restorant në vend në Villas Margaris?
7. A ka restorant në vend në Villas Margaris?1

Jo, nuk ka restorant në vend në Villas Margaris. Megjithatë, ka shumë opsione ushqimore në zonën përreth.

8. A ka kërkesë për qëndrimin minimal në Villas Margaris?
8. A ka kërkesë për qëndrimin minimal në Villas Margaris?1

Po, ka një kërkesë minimale për qëndrimin e 2 netëve në Villas Margaris.

9. A ka ndonjë atraksion turistik pranë Villas Margaris?
9. A ka ndonjë atraksion turistik pranë Villas Margaris?1

Po, ka disa atraksione turistike pranë Villas Margaris, duke përfshirë Plazhin e Anijes në shkretëtirë, Vathrat Bluj, Pikën e pamjes së Navagios dhe qytetin e Zakynthos.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Argëtim dhe relaksim
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Përvojat në dhoma
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Shërbime shtesë
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
 • Fotokopjuesi
Aktivitete në ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
Rishikimi i hotelit Villas Margaris
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.