Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Stalis, Greqia

Stalis
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 85 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Cactus Beach
Cactus Beach
Cactus Beach
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Horizon Beach Hotel Stalis
Horizon Beach Hotel Stalis
Horizon Beach Hotel Stalis
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Eurohotel Katrin Hotel & Bungalows
Eurohotel Katrin Hotel & Bungalows
Eurohotel Katrin Hotel & Bungalows
7.4 Mesatare
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cactus Royal
Cactus Royal
Cactus Royal
9.0 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eurohotel Katrin Suites
Eurohotel Katrin Suites
Eurohotel Katrin Suites
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bella Vista Apartments Stalis
Bella Vista Apartments Stalis
Bella Vista Apartments Stalis
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Dias Luxury Studios & Apartments
Dias Luxury Studios & Apartments
Dias Luxury Studios & Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Zephyros Beach
Zephyros Beach
Zephyros Beach
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Creta Solaris Holiday Apartments
Creta Solaris Holiday Apartments
Creta Solaris Holiday Apartments
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Residence Villas
Residence Villas
Residence Villas
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
I Resort Beach Hotel & Spa
I Resort Beach Hotel & Spa
I Resort Beach Hotel & Spa
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Stalida Holiday Home
Stalida Holiday Home
Stalida Holiday Home
Dhoma pushimesh
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
W Suites
W Suites
W Suites
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Dionysos Apartments Stalis
Dionysos Apartments Stalis
Dionysos Apartments Stalis
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Stalis Lux Beach Apartment
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Anastasia Hotel
Anastasia Hotel
Anastasia Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Koni Village Hotel
Koni Village Hotel
Koni Village Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Rainbow Apartments Stalis
Rainbow Apartments Stalis
Rainbow Apartments Stalis
9.0 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Skajado Holiday Apartments
Skajado Holiday Apartments
Skajado Holiday Apartments
Apartament
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Ariadne Beach Hotel
Ariadne Beach Hotel
Ariadne Beach Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Stalis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.