Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sparta, Greqia

Sparta
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Melies Hotel
Melies Hotel
Melies Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Sparta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Lakonia Hotel
Lakonia Hotel
Lakonia Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Greqia, Sparta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Maniatis Hotel
Maniatis Hotel
Maniatis Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Sparta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Menelaion Hotel
Menelaion Hotel
Menelaion Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Sparta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.