Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Skiathos me pishinë për fëmijë

Skiathos
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Skiathos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Skiathos Palace Hotel
Skiathos Palace Hotel
Skiathos Palace Hotel
5.8
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Skiathos Princess Hotel
Skiathos Princess Hotel
Skiathos Princess Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Kassandra Bay Resort
Kassandra Bay Resort
Kassandra Bay Resort
8.5 E mirë
Resort
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Atrium Hotel Platanias
Atrium Hotel Platanias
Atrium Hotel Platanias
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mandraki Village Boutique Hotel
Mandraki Village Boutique Hotel
Mandraki Village Boutique Hotel
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Skiathos Club Hotel & Suites
Skiathos Club Hotel & Suites
Skiathos Club Hotel & Suites
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Mystery
Mystery
Mystery
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Belvedere Skiathos
Belvedere Skiathos
Belvedere Skiathos
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Aegean Suites Hotel
Aegean Suites Hotel
Aegean Suites Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ELIVI Skiathos
ELIVI Skiathos
ELIVI Skiathos
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Paradise Skiathos
Hotel Paradise Skiathos
Hotel Paradise Skiathos
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Skiathos Diamond
Skiathos Diamond
Skiathos Diamond
9.6 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aretousa Hotel
Aretousa Hotel
Aretousa Hotel
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Irida Aegean View-Philian Hotels and Resorts
Irida Aegean View-Philian Hotels and Resorts
Irida Aegean View-Philian Hotels and Resorts
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Blue Horizon Studios Skiathos
Blue Horizon Studios Skiathos
Blue Horizon Studios Skiathos
8.7 E mirë
Apartament
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
Nimfi Hotel Skiathos
Nimfi Hotel Skiathos
Nimfi Hotel Skiathos
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Elsa Hotel
Elsa Hotel
Elsa Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Vigles Sea View Philian Hotels and Resorts
Vigles Sea View Philian Hotels and Resorts
Vigles Sea View Philian Hotels and Resorts
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Skiathos Holidays
Skiathos Holidays
Skiathos Holidays
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Entechnos Living
Entechnos Living
Entechnos Living
Hotel
Greqia, Skiathos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.