Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Skaleta me pishinë për fëmijë

Skaleta
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Skaleta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rethymno Mare & Water Park Hotel
Rethymno Mare & Water Park Hotel
Rethymno Mare & Water Park Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Creta Star Hotel
Creta Star Hotel
Creta Star Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Creta Royal - Adults Only
Creta Royal - Adults Only
Creta Royal - Adults Only
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Babis Hotel
Babis Hotel
Babis Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Begeti Bay Hotel
Begeti Bay Hotel
Begeti Bay Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.