Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Skaleta, Greqia

Skaleta
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Rethymno Mare & Water Park Hotel
Rethymno Mare & Water Park Hotel
Rethymno Mare & Water Park Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Creta Star Hotel
Creta Star Hotel
Creta Star Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Creta Royal - Adults Only
Creta Royal - Adults Only
Creta Royal - Adults Only
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Aelia Residence a luxurious pampering experience
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Scaleta Beach Hotel
Scaleta Beach Hotel
Scaleta Beach Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oasis Scaleta Hotel
Oasis Scaleta Hotel
Oasis Scaleta Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Corali Beach Skaleta
Corali Beach Skaleta
Corali Beach Skaleta
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Babis Hotel
Babis Hotel
Babis Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Begeti Bay Hotel
Begeti Bay Hotel
Begeti Bay Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Zafira
Villa Zafira
Villa Zafira
Vila
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Amarlia Villa
Vila
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Manolis Apartments Skaleta
Manolis Apartments Skaleta
Manolis Apartments Skaleta
Apartament
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Nikiforos Villa Coastal Retreat
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Hellas Boutique Hotel
Hellas Boutique Hotel
Hellas Boutique Hotel
Hotel
Greqia, Skaleta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
La Casa di Mare Luxury Beach Front Villa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.