Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Rodia me aktivitete ujore

Rodia
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Rodia për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Apollonia Beach Resort & Spa
Apollonia Beach Resort & Spa
Apollonia Beach Resort & Spa
7.6 Mesatare
Resort
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Villa Vollard
Villa Vollard
Villa Vollard
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Wine Dark Sea Villa Artemis
Wine Dark Sea Villa Artemis
Wine Dark Sea Villa Artemis
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Epavli Luxury Villa
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Jacuzzi
 • Qendër Spa & Wellness
Wine Dark Sea Villa Santorini
Wine Dark Sea Villa Santorini
Wine Dark Sea Villa Santorini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Panorama Traditional House With Private Pool
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Palaiokastro Villas
Palaiokastro Villas
Palaiokastro Villas
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Luxury Villa Irina
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Balcony Cozy Villa with Amazing View
Villa Balcony Cozy Villa with Amazing View
Villa Balcony Cozy Villa with Amazing View
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Endless View Villa Rodia
Vila
Greqia, Rodia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.