Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rethymno me pishinë për fëmijë

Rethymno
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 47 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rethymno në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Aquila Porto Rethymno
Aquila Porto Rethymno
Aquila Porto Rethymno
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
Rimondi Boutique Hotels
Rimondi Boutique Hotels
Rimondi Boutique Hotels
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Palazzo Vecchio Exclusive Residence
Palazzo Vecchio Exclusive Residence
Palazzo Vecchio Exclusive Residence
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sentido Aegean Pearl
Sentido Aegean Pearl
Sentido Aegean Pearl
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Grecotel Creta Palace
Grecotel Creta Palace
Grecotel Creta Palace
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Macaris Suites & Spa
Macaris Suites & Spa
Macaris Suites & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Avli Lounge Apartments
Avli Lounge Apartments
Avli Lounge Apartments
9.3 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Theartemis Palace
Theartemis Palace
Theartemis Palace
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Bio Suites Hotel
Bio Suites Hotel
Bio Suites Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Minos Hotel Rethymno
Minos Hotel Rethymno
Minos Hotel Rethymno
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Atlantis Beach Hotel
Atlantis Beach Hotel
Atlantis Beach Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ionia Suites
Ionia Suites
Ionia Suites
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Kriti Beach Hotel
Kriti Beach Hotel
Kriti Beach Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Atrium Ambiance Hotel
Atrium Ambiance Hotel
Atrium Ambiance Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Dimitrios Beach Hotel
Dimitrios Beach Hotel
Dimitrios Beach Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Jo An Palace
Jo An Palace
Jo An Palace
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Dimitrios Village Beach Resort - All Inclusive
Dimitrios Village Beach Resort - All Inclusive
Dimitrios Village Beach Resort - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Antica Dimora Suites
Antica Dimora Suites
Antica Dimora Suites
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grecotel Plaza Spa Apartments
Grecotel Plaza Spa Apartments
Grecotel Plaza Spa Apartments
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mikrovale
Odyssia Beach Hotel
Odyssia Beach Hotel
Odyssia Beach Hotel
Hotel
Greqia, Rethymno
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.