Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Komuna e Plataniasit me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Komuna e Plataniasit
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Komuna e Plataniasit 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Alia Traditional Stone Villa
Alia Traditional Stone Villa
Alia Traditional Stone Villa
Vila
Greqia, Komuna e Plataniasit
Largësia nga qendra e qytetit:
15.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
 • Peshkimi
Villa Rotunda A
Villa Rotunda A
Villa Rotunda A
Vila
Greqia, Komuna e Plataniasit
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Angel Hill Villa
Vila
Greqia, Komuna e Plataniasit
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Robin's Nest Afrata
Robin's Nest Afrata
Robin's Nest Afrata
Apartament
Greqia, Komuna e Plataniasit
Largësia nga qendra e qytetit:
20.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Hipja me kuaj
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Endless Blue Platanias Municipality
Dhoma pushimesh
Greqia, Komuna e Plataniasit
Largësia nga qendra e qytetit:
20.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.