Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Patras, Greqia

Patras
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 36 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Astir
Astir
Astir
7.2 Mesatare
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
My Way Hotel & Events
My Way Hotel & Events
My Way Hotel & Events
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Maison Grecque Hotel Extraordinaire
Maison Grecque Hotel Extraordinaire
Maison Grecque Hotel Extraordinaire
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Byzantino
Hotel Byzantino
Hotel Byzantino
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Konstantinos Palaiologos Hotel
Konstantinos Palaiologos Hotel
Konstantinos Palaiologos Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
BEST HOUSE CENTRAL APRTM AGIOU NIKOLAOU PATRA
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mediterranee
Mediterranee
Mediterranee
7.7 Mesatare
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Airotel Patras Smart Hotel
Airotel Patras Smart Hotel
Airotel Patras Smart Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Delfini Hotel Patras
Delfini Hotel Patras
Delfini Hotel Patras
7.4 Mesatare
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
City Loft Boutique Hotel
City Loft Boutique Hotel
City Loft Boutique Hotel
9.2 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Galaxy City Center Hotel
Galaxy City Center Hotel
Galaxy City Center Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Olympic Star Patras
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Adonis City Hotel
Adonis City Hotel
Adonis City Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Marie Palace
Marie Palace
Marie Palace
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Atlanta Patras
Hotel Atlanta Patras
Hotel Atlanta Patras
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Castello City
Castello City
Castello City
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
El Greco Patras
El Greco Patras
El Greco Patras
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Nefeli City Apartments
Apartament
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Patras Centre Apartment
Apartament
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Adriana's Loft
Apartament
Greqia, Patras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.