Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Патмос me Pishinë në Ambjent të Hapur

Патмос
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Патмос për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Patmos Aktis Suites & Spa
Patmos Aktis Suites & Spa
Patmos Aktis Suites & Spa
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Skala Hotel
Skala Hotel
Skala Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Petra Hotel & Suites
Petra Hotel & Suites
Petra Hotel & Suites
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Patmos Paradise Hotel
Patmos Paradise Hotel
Patmos Paradise Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Captain's House Patmos
Captain's House Patmos
Captain's House Patmos
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
Porto Scoutari Romantic Hotel
Porto Scoutari Romantic Hotel
Porto Scoutari Romantic Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
9 Muses Exclusive Apartments
9 Muses Exclusive Apartments
9 Muses Exclusive Apartments
9.6 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Anamar Patmos
Anamar Patmos
Anamar Patmos
7.0 Mesatare
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.