Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Патмос me pishinë për fëmijë

Патмос
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Патмос në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Patmos Aktis Suites & Spa
Patmos Aktis Suites & Spa
Patmos Aktis Suites & Spa
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Skala Hotel
Skala Hotel
Skala Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Blue Bay Hotel
Blue Bay Hotel
Blue Bay Hotel
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Patmos Paradise Hotel
Patmos Paradise Hotel
Patmos Paradise Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Porto Scoutari Romantic Hotel
Porto Scoutari Romantic Hotel
Porto Scoutari Romantic Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
9 Muses Exclusive Apartments
9 Muses Exclusive Apartments
9 Muses Exclusive Apartments
9.6 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Grikos Hotel
Grikos Hotel
Grikos Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Патмос
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.