Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Uranoupoli, Greqia

Uranoupoli
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Xenia Ouranoupolis
Xenia Ouranoupolis
Xenia Ouranoupolis
7.8 Mesatare
Resort
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Akrathos Beach Hotel
Akrathos Beach Hotel
Akrathos Beach Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Theoxenia Hotel
Theoxenia Hotel
Theoxenia Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Akti Ouranoupoli
Akti Ouranoupoli
Akti Ouranoupoli
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ayia Marina Suites
Ayia Marina Suites
Ayia Marina Suites
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aristoteles Holiday Resort & Spa Ouranoupoli
Aristoteles Holiday Resort & Spa Ouranoupoli
Aristoteles Holiday Resort & Spa Ouranoupoli
9.2 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sunset Hotel Ouranoupoli
Sunset Hotel Ouranoupoli
Sunset Hotel Ouranoupoli
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Filoxenia Ouranoupoli
Hotel Filoxenia Ouranoupoli
Hotel Filoxenia Ouranoupoli
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Makedonia Hotel Ouranoupoli
Makedonia Hotel Ouranoupoli
Makedonia Hotel Ouranoupoli
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Hotel Theopisti
Hotel Theopisti
Hotel Theopisti
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Këmbimi i valutës
Panorama Spa Hotel
Panorama Spa Hotel
Panorama Spa Hotel
9.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Archodiko Toliadi Lodge Ouranoupoli
Archodiko Toliadi Lodge Ouranoupoli
Archodiko Toliadi Lodge Ouranoupoli
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Ouranoupolis Princess
Ouranoupolis Princess
Ouranoupolis Princess
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Pyrgos Hotel
Pyrgos Hotel
Pyrgos Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Pansion Katerina
Pansion Katerina
Pansion Katerina
9.4 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Athos Guest House Pansion
Athos Guest House Pansion
Athos Guest House Pansion
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Prosforio
Prosforio
Prosforio
9.5 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Porto Kalliali
Hotel Porto Kalliali
Hotel Porto Kalliali
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pansion Fani
Pansion Fani
Pansion Fani
9.2 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Pension Antonakis
Pension Antonakis
Pension Antonakis
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Uranoupoli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.