Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nikiti, Greqia

Nikiti
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Acrotel Athena Pallas Village
Acrotel Athena Pallas Village
Acrotel Athena Pallas Village
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
Geranion Village
Geranion Village
Geranion Village
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Danai Beach Resort & Villas
Danai Beach Resort & Villas
Danai Beach Resort & Villas
9.7 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Ilis Villas Nikiti
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
Villa Askamnia
Villa Askamnia
Villa Askamnia
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Alexanika Apartments
Alexanika Apartments
Alexanika Apartments
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Neaktion Apartments
Shtëpi e mysafirëve
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Acrotel Lily Ann Village
Acrotel Lily Ann Village
Acrotel Lily Ann Village
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Royalty Suites Nikiti
Royalty Suites Nikiti
Royalty Suites Nikiti
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Porfi Beach Hotel
Porfi Beach Hotel
Porfi Beach Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Marina Hotel
Marina Hotel
Marina Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Spathies
Spathies
Spathies
9.3 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
Acrotel Lily Ann Beach
Acrotel Lily Ann Beach
Acrotel Lily Ann Beach
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Maria Elena Villas
Maria Elena Villas
Maria Elena Villas
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mikrovale
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Alegria Suites
Alegria Suites
Alegria Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Dream Boutique Hotel Nikiti
Dream Boutique Hotel Nikiti
Dream Boutique Hotel Nikiti
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Sonias House
Sonias House
Sonias House
9.2 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Paramithi Luxury Apartments
Paramithi Luxury Apartments
Paramithi Luxury Apartments
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Costa Domus Blue Luxury Apartments
Costa Domus Blue Luxury Apartments
Costa Domus Blue Luxury Apartments
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Serenity Suites Nikiti
Serenity Suites Nikiti
Serenity Suites Nikiti
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Nikiti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mikpritje për kafshë
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.