Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nea Alikarnassos, Greqia

Nea Alikarnassos
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Luxury Villa Karteros
Luxury Villa Karteros
Luxury Villa Karteros
Vila
Greqia, Nea Alikarnassos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Sofia Hotel Nea Alikarnassos
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Nea Alikarnassos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Evans Hotel Nea Alikarnassos
Evans Hotel Nea Alikarnassos
Evans Hotel Nea Alikarnassos
Hotel
Greqia, Nea Alikarnassos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Asterion Nea Alikarnassos
Hotel
Greqia, Nea Alikarnassos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
A Niko's Place
Apartament
Greqia, Nea Alikarnassos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.