Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malia me pishinë për fëmijë

Malia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 36 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Malia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ikaros Beach Luxury Resort & Spa
Ikaros Beach Luxury Resort & Spa
Ikaros Beach Luxury Resort & Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Alexander Beach Hotel & Village
Alexander Beach Hotel & Village
Alexander Beach Hotel & Village
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Cretan Malia Park
Cretan Malia Park
Cretan Malia Park
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sirens Beach & Village
Sirens Beach & Village
Sirens Beach & Village
7.8 Mesatare
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
Royal Heights Resort
Royal Heights Resort
Royal Heights Resort
8.5 E mirë
Resort
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Malia Bay Beach Hotel & Bungalows
Malia Bay Beach Hotel & Bungalows
Malia Bay Beach Hotel & Bungalows
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
High Beach Hotel
High Beach Hotel
High Beach Hotel
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Dessole Malia Beach - All Inclusive
Dessole Malia Beach - All Inclusive
Dessole Malia Beach - All Inclusive
8.8 E mirë
Resort
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
Hotel Matheo Villas & Suites
Hotel Matheo Villas & Suites
Hotel Matheo Villas & Suites
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Meropi Hotel & Apartments
Meropi Hotel & Apartments
Meropi Hotel & Apartments
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Notos Heights Hotel & Suites
Notos Heights Hotel & Suites
Notos Heights Hotel & Suites
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Smartline Kyknos Beach Hotel & Bungalows - All Inclusive
Smartline Kyknos Beach Hotel & Bungalows - All Inclusive
Smartline Kyknos Beach Hotel & Bungalows - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Solimar Ruby - All Inclusive
Solimar Ruby - All Inclusive
Solimar Ruby - All Inclusive
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Drossia Palms Hotel and Nisos Beach Suites
Drossia Palms Hotel and Nisos Beach Suites
Drossia Palms Hotel and Nisos Beach Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Mare Monte ApartHotel
Villa Mare Monte ApartHotel
Villa Mare Monte ApartHotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Socrates Hotel Malia Beach
Socrates Hotel Malia Beach
Socrates Hotel Malia Beach
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Philoxenia Hotel Apartments
Philoxenia Hotel Apartments
Philoxenia Hotel Apartments
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pyrgos Beach Hotel
Pyrgos Beach Hotel
Pyrgos Beach Hotel
9.3 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
Silver Sun Studios & Apartments
Silver Sun Studios & Apartments
Silver Sun Studios & Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Mistral Studios Malia
Mistral Studios Malia
Mistral Studios Malia
Hotel
Greqia, Malia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.