Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lefkada me pishinë për fëmijë

Lefkada
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lefkada në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Resort
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ionian Blue Bungalows And Spa Resort
Ionian Blue Bungalows And Spa Resort
Ionian Blue Bungalows And Spa Resort
5.6
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Grand Nefeli
Hotel Grand Nefeli
Hotel Grand Nefeli
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
G George
G George
G George
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Grand TheoNi Boutique Hotel & Spa
Grand TheoNi Boutique Hotel & Spa
Grand TheoNi Boutique Hotel & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
24.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Artblue Villas
Artblue Villas
Artblue Villas
Vila
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ionion Star Hotel Lefkada
Ionion Star Hotel Lefkada
Ionion Star Hotel Lefkada
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Aigli
The Aigli
The Aigli
7.8 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Asplathia Villas
Asplathia Villas
Asplathia Villas
Vila
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Ecje
Anemones Villas
Anemones Villas
Anemones Villas
9.8 E shkëlqyer
Vila
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Yades Villas
Yades Villas
Yades Villas
Vila
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
22.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Crystal Waters Lefkada
Crystal Waters Lefkada
Crystal Waters Lefkada
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Luxurious Villa Kastro with Salt Water Swimming Pool
Luxurious Villa Kastro with Salt Water Swimming Pool
Luxurious Villa Kastro with Salt Water Swimming Pool
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Villa Olga Lounge Hotel
Villa Olga Lounge Hotel
Villa Olga Lounge Hotel
9.7 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Poros Beach
Poros Beach
Poros Beach
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
21.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Eleana Boutique Hotel
Eleana Boutique Hotel
Eleana Boutique Hotel
9.4 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Villa Magemenou
Villa Magemenou
Villa Magemenou
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Agni Studios
Agni Studios
Agni Studios
Apartament
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Porto Ligia
Porto Ligia
Porto Ligia
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Happyland Hotel Apartments
Happyland Hotel Apartments
Happyland Hotel Apartments
9.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Lefkada
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.