Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kavala me pishinë për fëmijë

Kavala
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kavala në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Airotel Galaxy
Airotel Galaxy
Airotel Galaxy
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Egnatia City Hotel & Spa
Egnatia City Hotel & Spa
Egnatia City Hotel & Spa
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lucy Hotel
Lucy Hotel
Lucy Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Bomo Tosca Beach Hotel
Bomo Tosca Beach Hotel
Bomo Tosca Beach Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Esperia Hotel Kavala
Esperia Hotel Kavala
Esperia Hotel Kavala
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Porto Palio
Porto Palio
Porto Palio
Hotel
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Dimos Bungalows
Dimos Bungalows
Dimos Bungalows
Dhoma pushimesh
Greqia, Kavala
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.