Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Kato Stalos me aktivitete ujore

Kato Stalos
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Kato Stalos për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Cretan Dream Royal
Cretan Dream Royal
Cretan Dream Royal
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
CHC Galini Sea View - Adults Only
CHC Galini Sea View - Adults Only
CHC Galini Sea View - Adults Only
8.1 E mirë
Resort
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Theo Hotel
Theo Hotel
Theo Hotel
7.9 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Marine Claire
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Peaceful Traditional Apartments with Large Garden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Artemis Apartments
Artemis Apartments
Artemis Apartments
9.1 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Melina's House
Melina's House
Melina's House
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hermes Beach Studios
Hermes Beach Studios
Hermes Beach Studios
9.3 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Esperides Hotel Apartments Kato Stalos
Esperides Hotel Apartments Kato Stalos
Esperides Hotel Apartments Kato Stalos
9.2 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kato Stalos Beach
Kato Stalos Beach
Kato Stalos Beach
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Fusha shtërrime
 • Parkim falas
Nefeli Rooms Kato Stalos
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Shërbimi i dhomës
Egli Studios
Egli Studios
Egli Studios
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.