Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kato Stalos me pishinë për fëmijë

Kato Stalos
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kato Stalos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Cretan Dream Royal
Cretan Dream Royal
Cretan Dream Royal
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Creta Palm Resort Hotel & Apartments
Creta Palm Resort Hotel & Apartments
Creta Palm Resort Hotel & Apartments
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Theo Hotel
Theo Hotel
Theo Hotel
7.9 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Mini Beach Hotel
The Mini Beach Hotel
The Mini Beach Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pegasus Hotel
Pegasus Hotel
Pegasus Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Galaxy Hotel Kato Stalos
Galaxy Hotel Kato Stalos
Galaxy Hotel Kato Stalos
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Lia Apartments
Lia Apartments
Lia Apartments
Apartament
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Girogiali Beach Hotel
Girogiali Beach Hotel
Girogiali Beach Hotel
Hotel
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Koukouras
Hotel Koukouras
Hotel Koukouras
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Kato Stalos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.