Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kasandra me pishinë për fëmijë

Kasandra
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 68 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kasandra në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sani Beach
Sani Beach
Sani Beach
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Alexander The Great Beach Hotel
Alexander The Great Beach Hotel
Alexander The Great Beach Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Kassandra Palace
Kassandra Palace
Kassandra Palace
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Porto Sani
Porto Sani
Porto Sani
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Ammon Zeus Hotel
Ammon Zeus Hotel
Ammon Zeus Hotel
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Sani Club
Sani Club
Sani Club
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Miraggio Thermal Spa Resort
Miraggio Thermal Spa Resort
Miraggio Thermal Spa Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
28.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Renaissance Hanioti Resort
Renaissance Hanioti Resort
Renaissance Hanioti Resort
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
14.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mendi Hotel
Mendi Hotel
Mendi Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Chrousso Village
Chrousso Village
Chrousso Village
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
24.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Restorant
Xenios Anastasia Resort & Spa
Xenios Anastasia Resort & Spa
Xenios Anastasia Resort & Spa
Resort
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Flegra Palace
Flegra Palace
Flegra Palace
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
16.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Grecotel Margo Bay and Club Turquoise
Grecotel Margo Bay and Club Turquoise
Grecotel Margo Bay and Club Turquoise
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
15.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ostria Sea Side Hotel
Ostria Sea Side Hotel
Ostria Sea Side Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Olympion Sunset
Olympion Sunset
Olympion Sunset
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Anna Maria Paradise
Anna Maria Paradise
Anna Maria Paradise
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
16.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Kriopigi
Hotel Kriopigi
Hotel Kriopigi
7.5 Mesatare
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Elinotel Apolamare
Elinotel Apolamare
Elinotel Apolamare
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Atrium Hotel Kassandra
Atrium Hotel Kassandra
Atrium Hotel Kassandra
Hotel
Greqia, Kasandra
Largësia nga qendra e qytetit:
18.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.