Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karpathos me pishinë për fëmijë

Karpathos
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Karpathos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Alimounda Mare Hotel
Alimounda Mare Hotel
Alimounda Mare Hotel
Hotel
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Alkioni Hotel Karpathos
Alkioni Hotel Karpathos
Alkioni Hotel Karpathos
9.3 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Regina Studios & Hotel
Regina Studios & Hotel
Regina Studios & Hotel
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Dorana Apartments & Trekking Hotel
Dorana Apartments & Trekking Hotel
Dorana Apartments & Trekking Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
27.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Venezia Bungalows
Venezia Bungalows
Venezia Bungalows
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Poseidon Karpathos
Hotel Poseidon Karpathos
Hotel Poseidon Karpathos
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Kyra Panagia ApartHotel
Kyra Panagia ApartHotel
Kyra Panagia ApartHotel
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Karpathos
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.