Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Janine, Greqia

Janine
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 39 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Grand Serai Congress & Spa
Grand Serai Congress & Spa
Grand Serai Congress & Spa
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Du Lac Congress Center & Spa
Hotel Du Lac Congress Center & Spa
Hotel Du Lac Congress Center & Spa
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kentrikon Ioannina
Kentrikon Ioannina
Kentrikon Ioannina
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Politia
Politia
Politia
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Archontariki Boutique Hotel
Archontariki Boutique Hotel
Archontariki Boutique Hotel
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Antique Ioannina
Hotel Antique Ioannina
Hotel Antique Ioannina
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Frontzu Politia
Frontzu Politia
Frontzu Politia
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Krikonis Suites Hotel
Krikonis Suites Hotel
Krikonis Suites Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Metropolis Ioannina
Hotel Metropolis Ioannina
Hotel Metropolis Ioannina
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Saz City Life Hotel
Saz City Life Hotel
Saz City Life Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Lake Spirit Boutique Hotel & Spa
Lake Spirit Boutique Hotel & Spa
Lake Spirit Boutique Hotel & Spa
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Boulgari
Hotel Boulgari
Hotel Boulgari
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Lake Hotel Ioannina
The Lake Hotel Ioannina
The Lake Hotel Ioannina
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Kastro Guesthouse
Kastro Guesthouse
Kastro Guesthouse
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Filokalia Hotel
Filokalia Hotel
Filokalia Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Its Kale Boutique Hotel
Its Kale Boutique Hotel
Its Kale Boutique Hotel
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Akti Ioannina
Akti Ioannina
Akti Ioannina
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Dioni Hotel Ioannina
Dioni Hotel Ioannina
Dioni Hotel Ioannina
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Palladion Hotel
Palladion Hotel
Palladion Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hagiati Guesthouse Ioannina
Hagiati Guesthouse Ioannina
Hagiati Guesthouse Ioannina
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Greqia, Janine
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.