Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hersonissos, Greqia

Hersonissos
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 169 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Creta Maris Beach Resort
Creta Maris Beach Resort
Creta Maris Beach Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Silva Beach Hotel
Silva Beach Hotel
Silva Beach Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Albatros Spa & Resort Hotel
Albatros Spa & Resort Hotel
Albatros Spa & Resort Hotel
8.8 E mirë
Resort
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Smartline The Village Resort & Waterpark - All Inclusive
Smartline The Village Resort & Waterpark - All Inclusive
Smartline The Village Resort & Waterpark - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Hersonissos Maris
Hersonissos Maris
Hersonissos Maris
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mediterraneo Hotel Hersonissos
Mediterraneo Hotel Hersonissos
Mediterraneo Hotel Hersonissos
7.8 Mesatare
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Star Beach Hotel Village
Star Beach Hotel Village
Star Beach Hotel Village
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Eri Beach & Village Hotel
Eri Beach & Village Hotel
Eri Beach & Village Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hotel Holiday Resort
Grand Hotel Holiday Resort
Grand Hotel Holiday Resort
8.0 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Nana Golden Beach
Nana Golden Beach
Nana Golden Beach
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hersonissos Palace
Hersonissos Palace
Hersonissos Palace
8.0 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Royal Belvedere
Royal Belvedere
Royal Belvedere
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Imperial Belvedere Hotel
Imperial Belvedere Hotel
Imperial Belvedere Hotel
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Creta Blue Suites
Creta Blue Suites
Creta Blue Suites
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Palmera Beach Hotel & Spa
Palmera Beach Hotel & Spa
Palmera Beach Hotel & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Elmi Suites Beach Hotel
Elmi Suites Beach Hotel
Elmi Suites Beach Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Arminda Hotel & Spa
Arminda Hotel & Spa
Arminda Hotel & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Harma Boutique Hotel
Harma Boutique Hotel
Harma Boutique Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Semiramis Village
Semiramis Village
Semiramis Village
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Sunshine Village - All Inclusive
Sunshine Village - All Inclusive
Sunshine Village - All Inclusive
6.5 Më poshtë mesatare
Resort
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.