Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Heraklion, Greqia

Heraklion
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 112 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Galaxy Iraklio Hotel
Galaxy Iraklio Hotel
Galaxy Iraklio Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
GDM Megaron Historical Monument Hotel
GDM Megaron Historical Monument Hotel
GDM Megaron Historical Monument Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Aquila Atlantis Hotel
Aquila Atlantis Hotel
Aquila Atlantis Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Capsis Astoria Heraklion Hotel
Capsis Astoria Heraklion Hotel
Capsis Astoria Heraklion Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Olive Green Hotel
Olive Green Hotel
Olive Green Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Ibis Styles Heraklion Central
Ibis Styles Heraklion Central
Ibis Styles Heraklion Central
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Veneziano Boutique Hotel
Veneziano Boutique Hotel
Veneziano Boutique Hotel
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i dhomës
Candia Studios & Rooms
8.5 E mirë
Apartament
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Villa EverGreen Heraklion
Vila
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Legacy Gastro Suites
Legacy Gastro Suites
Legacy Gastro Suites
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Artree Suites
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Diktamon Luxury Villa
Vila
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
DOM Boutique Hotel
DOM Boutique Hotel
DOM Boutique Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Akti Zeus
Akti Zeus
Akti Zeus
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Blue Elegance City Center Heraklion Apartment
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
Orange Central Studio Heraklion
Apartament
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Metropole Urban Hotel
Metropole Urban Hotel
Metropole Urban Hotel
Hotel
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
White Blue Spa Pool Luxury Villa
Vila
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Chanion One Suites
Apartament
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Athina Heraklion
Apartament
Greqia, Heraklion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.