Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Epiri me pishinë për fëmijë

Epiri
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Epiri në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Forest Metsovo
Grand Forest Metsovo
Grand Forest Metsovo
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
39.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Ornella Beach Resort & Villas
Ornella Beach Resort & Villas
Ornella Beach Resort & Villas
8.4 E mirë
Vila
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
59.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Dovitel Boutique Hotel
Dovitel Boutique Hotel
Dovitel Boutique Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
20.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Anemolia Resort and Spa
Anemolia Resort and Spa
Anemolia Resort and Spa
9.3 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
19.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sivota Diamond Spa Resort
Sivota Diamond Spa Resort
Sivota Diamond Spa Resort
Resort
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
58.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Arta Palace Hotel
Arta Palace Hotel
Arta Palace Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
43.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Orizontes Tzoumerkon Hotel Resort
Orizontes Tzoumerkon Hotel Resort
Orizontes Tzoumerkon Hotel Resort
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ionian Theoxenia
Ionian Theoxenia
Ionian Theoxenia
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
52.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vassilis Guest House
Vassilis Guest House
Vassilis Guest House
9.6 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
51.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Byzantino Epirus
Hotel Byzantino Epirus
Hotel Byzantino Epirus
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
39.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Daluz Boutique Hotel
Daluz Boutique Hotel
Daluz Boutique Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
61.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Coralli Hotel
Coralli Hotel
Coralli Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
56.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
MarBella Elix
MarBella Elix
MarBella Elix
9.4 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
56.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Adonis Epirus
Hotel Adonis Epirus
Hotel Adonis Epirus
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
37.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mir Boutique Hotel
Mir Boutique Hotel
Mir Boutique Hotel
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
19.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aroma Dryos Eco & Design Hotel
Aroma Dryos Eco & Design Hotel
Aroma Dryos Eco & Design Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
37.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Margarona Royal Hotel
Margarona Royal Hotel
Margarona Royal Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
61.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Haris Apartments
Haris Apartments
Haris Apartments
9.7 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
48.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Victoria Epirus
Hotel Victoria Epirus
Hotel Victoria Epirus
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
37.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Stavraetos
Stavraetos
Stavraetos
Hotel
Greqia, Epiri
Largësia nga qendra e qytetit:
19.6 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.