Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Elounda me pishinë për fëmijë

Elounda
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Elounda në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Blue Palace a Luxury Collection Resort and Spa Crete
Blue Palace a Luxury Collection Resort and Spa Crete
Blue Palace a Luxury Collection Resort and Spa Crete
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • TV
Domes Aulus Elounda Curio Collection by Hilton
Domes Aulus Elounda Curio Collection by Hilton
Domes Aulus Elounda Curio Collection by Hilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Elounda Bay Palace a Member of the Leading Hotels of the World
Elounda Bay Palace a Member of the Leading Hotels of the World
Elounda Bay Palace a Member of the Leading Hotels of the World
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
Elounda Breeze Resort - All Inclusive
Elounda Breeze Resort - All Inclusive
Elounda Breeze Resort - All Inclusive
7.9 Mesatare
Resort
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel
Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel
Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elounda Ilion Hotel
Elounda Ilion Hotel
Elounda Ilion Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Porto Elounda Golf & Spa Resort
Porto Elounda Golf & Spa Resort
Porto Elounda Golf & Spa Resort
Resort
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Elounda Gulf Villas
Elounda Gulf Villas
Elounda Gulf Villas
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elounda Beach Hotel & Villas a Member of the Leading Hotels of the World
Elounda Beach Hotel & Villas a Member of the Leading Hotels of the World
Elounda Beach Hotel & Villas a Member of the Leading Hotels of the World
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Elounda Peninsula All Suite Hotel
Elounda Peninsula All Suite Hotel
Elounda Peninsula All Suite Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Elounda Vista Villas
Elounda Vista Villas
Elounda Vista Villas
Vila
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Elounda Palm Hotel
Elounda Palm Hotel
Elounda Palm Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Elounda Garden Suites
Elounda Garden Suites
Elounda Garden Suites
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Selena Hotel Elounda
Selena Hotel Elounda
Selena Hotel Elounda
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Elounda Sunrise Apartments
Elounda Sunrise Apartments
Elounda Sunrise Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Athina Villas Elounda
Athina Villas Elounda
Athina Villas Elounda
Apartament
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Tasmania Village
Tasmania Village
Tasmania Village
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Elounda Olea Villas And Apartments
Elounda Olea Villas And Apartments
Elounda Olea Villas And Apartments
Apartament
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Elounda Orama
Elounda Orama
Elounda Orama
Hotel
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Pishinë për fëmijë
Marilena Panoramic Sea View House
Apartament
Greqia, Elounda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.