Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Apokoronas me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Apokoronas
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Apokoronas 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Villa Asigonia
Vila
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Family Friendly Big Pool Amazing Summer Vacation Villa Marianna
Family Friendly Big Pool Amazing Summer Vacation Villa Marianna
Family Friendly Big Pool Amazing Summer Vacation Villa Marianna
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Rouga
Villa Rouga
Villa Rouga
Vila
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
La Mer Resort & Spa - Adults Only
La Mer Resort & Spa - Adults Only
La Mer Resort & Spa - Adults Only
8.8 E mirë
Resort
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Beachfront Suite
Beachfront Suite
Beachfront Suite
Apartament
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Tzitzifes Stone Mansion
Tzitzifes Stone Mansion
Tzitzifes Stone Mansion
Dhoma pushimesh
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Leftheris villa
Dhoma pushimesh
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Cretan Sunrise Lodge
Cretan Sunrise Lodge
Cretan Sunrise Lodge
Vila
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Aloni Villa an Awe-Inspiring Retreat
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Fenareti's House
Fenareti's House
Fenareti's House
Dhoma pushimesh
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Home Skouloudi
Dhoma pushimesh
Greqia, Apokoronas
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Listen to Nature in a Renovated Traditional Hilltop Villa Liodosifis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.