Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Anissaras me pishinë për fëmijë

Anissaras
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Anissaras në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Aldemar Knossos Royal
Aldemar Knossos Royal
Aldemar Knossos Royal
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Aldemar Royal Mare
Aldemar Royal Mare
Aldemar Royal Mare
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Serita Beach Hotel
Serita Beach Hotel
Serita Beach Hotel
8.1 E mirë
Resort
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Aldemar Cretan Village
Aldemar Cretan Village
Aldemar Cretan Village
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Bella Beach Hotel
Bella Beach Hotel
Bella Beach Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Annabelle Beach Resort
Annabelle Beach Resort
Annabelle Beach Resort
8.1 E mirë
Resort
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Mitsis Laguna Resort & Spa
Mitsis Laguna Resort & Spa
Mitsis Laguna Resort & Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Anissa Beach Hotel
Anissa Beach Hotel
Anissa Beach Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Paradise Island Villas
Paradise Island Villas
Paradise Island Villas
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Oceanis Hotel Anissaras
Oceanis Hotel Anissaras
Oceanis Hotel Anissaras
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aldemar Knossos Villas
Vila
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Cretan Garden Aparthotel Hersonissos
Cretan Garden Aparthotel Hersonissos
Cretan Garden Aparthotel Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kreta Natur
Kreta Natur
Kreta Natur
9.1 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Villa Marina Anissaras
Villa Marina Anissaras
Villa Marina Anissaras
7.9 Mesatare
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Portokali Apartments 12+
Portokali Apartments 12+
Portokali Apartments 12+
8.6 E mirë
Apartament
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Anna Maria Village
Anna Maria Village
Anna Maria Village
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Kassavetis Studios & Apartments
Kassavetis Studios & Apartments
Kassavetis Studios & Apartments
7.4 Mesatare
Hotel
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Aelia Apartments Anissaras
Apartament
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Mikes Beach Lux
Apartament
Greqia, Anissaras
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Kopilak
 • Klubi i fëmijëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.