Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Agios Nikolaos me pishinë për fëmijë

Agios Nikolaos
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Agios Nikolaos në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Wyndham Grand Crete Mirabello Bay
Wyndham Grand Crete Mirabello Bay
Wyndham Grand Crete Mirabello Bay
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
St Nicolas Bay Resort Hotel & Villas
St Nicolas Bay Resort Hotel & Villas
St Nicolas Bay Resort Hotel & Villas
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Santa Marina Hotel
Santa Marina Hotel
Santa Marina Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Candia Park Village
Candia Park Village
Candia Park Village
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Minos Beach Art Hotel
Minos Beach Art Hotel
Minos Beach Art Hotel
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ariadne Beach Agios Nikolaos
Ariadne Beach Agios Nikolaos
Ariadne Beach Agios Nikolaos
8.2 E mirë
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mistral Bay Hotel
Mistral Bay Hotel
Mistral Bay Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Miramare Resort & Spa
Miramare Resort & Spa
Miramare Resort & Spa
8.3 E mirë
Resort
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ormos Hotel
Ormos Hotel
Ormos Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Thalassa Villas Agios Nikolaos
Thalassa Villas Agios Nikolaos
Thalassa Villas Agios Nikolaos
Vila
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Mantraki Hotel Apartments
Mantraki Hotel Apartments
Mantraki Hotel Apartments
Apartament
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Golden Apartments
Golden Apartments
Golden Apartments
Apartament
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Palazzo Arhontiko Apartments
Palazzo Arhontiko Apartments
Palazzo Arhontiko Apartments
Apartament
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Villa Bellelen
Villa Bellelen
Villa Bellelen
Vila
Greqia, Agios Nikolaos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.