Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Agia Marina me pishinë për fëmijë

Agia Marina
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Agia Marina në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Santa Marina Beach Hotel
Santa Marina Beach Hotel
Santa Marina Beach Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Amalthia Beach Resort - Adults only
Amalthia Beach Resort - Adults only
Amalthia Beach Resort - Adults only
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Porto Platanias Beach - Luxury Selection
Porto Platanias Beach - Luxury Selection
Porto Platanias Beach - Luxury Selection
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Iolida Beach
Iolida Beach
Iolida Beach
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Santa Marina Plaza
Santa Marina Plaza
Santa Marina Plaza
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Canea Mare Hotel & Apartments
Canea Mare Hotel & Apartments
Canea Mare Hotel & Apartments
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Ilianthos Village
Ilianthos Village
Ilianthos Village
7.3 Mesatare
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Dore Hotel
Dore Hotel
Dore Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Vergina Beach Hotel
Vergina Beach Hotel
Vergina Beach Hotel
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Atlantida Mare
Atlantida Mare
Atlantida Mare
7.5 Mesatare
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Asistent
Eleftheria
Eleftheria
Eleftheria
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Angelica Studios and Apartments
Angelica Studios and Apartments
Angelica Studios and Apartments
Apartament
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
 • Dush
Aestas Apartments
Aestas Apartments
Aestas Apartments
Apartament
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Atrion Resort Hotel & Apts
Atrion Resort Hotel & Apts
Atrion Resort Hotel & Apts
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Minos Village
Minos Village
Minos Village
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nicolas Studios & Apartments
Nicolas Studios & Apartments
Nicolas Studios & Apartments
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sunrise Village Hotel - All Inclusive
Sunrise Village Hotel - All Inclusive
Sunrise Village Hotel - All Inclusive
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Elotis Suites
Elotis Suites
Elotis Suites
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Perla Beach
Perla Beach
Perla Beach
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Georgina
Georgina
Georgina
Hotel
Greqia, Agia Marina
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.