Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Greqia

Athinë
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 20735 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Sofitel Athens Airport
Sofitel Athens Airport
Sofitel Athens Airport
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Шпата
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Olympic Hotel
Royal Olympic Hotel
Royal Olympic Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
President Hotel Athens
President Hotel Athens
President Hotel Athens
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Electra Palace Athens
Electra Palace Athens
Electra Palace Athens
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Athens Gate Hotel
The Athens Gate Hotel
The Athens Gate Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Stanley Athens
The Stanley Athens
The Stanley Athens
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Melia Athens
Melia Athens
Melia Athens
8.1 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Amalia Hotel Athens
Amalia Hotel Athens
Amalia Hotel Athens
8.9 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Herodion Hotel
Herodion Hotel
Herodion Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Novotel Athens
Novotel Athens
Novotel Athens
7.7 Mesatare
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Fresh Athens
Hotel Fresh Athens
Hotel Fresh Athens
8.6 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Airotel Parthenon
Airotel Parthenon
Airotel Parthenon
8.0 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Astor Hotel Athens
Astor Hotel Athens
Astor Hotel Athens
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Divani Palace Acropolis
Divani Palace Acropolis
Divani Palace Acropolis
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Athens Cypria Hotel
Athens Cypria Hotel
Athens Cypria Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Holiday Inn Athens Attica Av Airport W
Holiday Inn Athens Attica Av Airport W
Holiday Inn Athens Attica Av Airport W
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Пеания
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Creta Maris Beach Resort
Creta Maris Beach Resort
Creta Maris Beach Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Greqia, Hersonissos
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Athenaeum Intercontinental
Athenaeum Intercontinental
Athenaeum Intercontinental
8.5 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mitsis Rinela Beach Resort & Spa
Mitsis Rinela Beach Resort & Spa
Mitsis Rinela Beach Resort & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Greqia, Kokkini Hani
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Divani Caravel
Divani Caravel
Divani Caravel
8.3 E mirë
Hotel
Greqia, Athinë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.