Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Akra me pishinë për fëmijë

Akra
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Akra në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Labadi Beach Hotel
Labadi Beach Hotel
Labadi Beach Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Golden Tulip Accra
Golden Tulip Accra
Golden Tulip Accra
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
La Palm Royal Beach Hotel
La Palm Royal Beach Hotel
La Palm Royal Beach Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
African Regent Hotel
African Regent Hotel
African Regent Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kempinski Hotel Gold Coast City
Kempinski Hotel Gold Coast City
Kempinski Hotel Gold Coast City
8.3 E mirë
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Aknac Hotel
The Aknac Hotel
The Aknac Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fiesta Royale Hotel
Fiesta Royale Hotel
Fiesta Royale Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Best Western Premier Accra Airport Hotel
Best Western Premier Accra Airport Hotel
Best Western Premier Accra Airport Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Tang Palace Hotel
Tang Palace Hotel
Tang Palace Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Alisa Hotel Northridge
Alisa Hotel Northridge
Alisa Hotel Northridge
7.9 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tribeca Hotel Ghana
Tribeca Hotel Ghana
Tribeca Hotel Ghana
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Negolodge
Negolodge
Negolodge
Apartament
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Coconut Grove Regency Hotel
Coconut Grove Regency Hotel
Coconut Grove Regency Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Oak Plaza East Airport Hotel
Oak Plaza East Airport Hotel
Oak Plaza East Airport Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Charleston Hotel Ltd
Charleston Hotel Ltd
Charleston Hotel Ltd
7.5 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Mensvic Grand Hotel
Mensvic Grand Hotel
Mensvic Grand Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Sunlodge Hotel
Sunlodge Hotel
Sunlodge Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Maxlot Hotel
Maxlot Hotel
Maxlot Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
Kings Royal Atlantic Hotel
Kings Royal Atlantic Hotel
Kings Royal Atlantic Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Tomreik Hotel
Tomreik Hotel
Tomreik Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.