Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gana

Akra
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 367 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Movenpick Ambassador Hotel Accra
Movenpick Ambassador Hotel Accra
Movenpick Ambassador Hotel Accra
8.0 E mirë
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Labadi Beach Hotel
Labadi Beach Hotel
Labadi Beach Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Accra City Hotel
Accra City Hotel
Accra City Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Golden Tulip Accra
Golden Tulip Accra
Golden Tulip Accra
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
La Palm Royal Beach Hotel
La Palm Royal Beach Hotel
La Palm Royal Beach Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
African Regent Hotel
African Regent Hotel
African Regent Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Kempinski Hotel Gold Coast City
Kempinski Hotel Gold Coast City
Kempinski Hotel Gold Coast City
8.3 E mirë
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Aknac Hotel
The Aknac Hotel
The Aknac Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Roots Apartment Hotel
Roots Apartment Hotel
Roots Apartment Hotel
7.9 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Fiesta Royale Hotel
Fiesta Royale Hotel
Fiesta Royale Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Best Western Premier Accra Airport Hotel
Best Western Premier Accra Airport Hotel
Best Western Premier Accra Airport Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
The Royal Senchi Resort Hotel
The Royal Senchi Resort Hotel
The Royal Senchi Resort Hotel
Resort
Gana, Koforidua
Largësia nga qendra e qytetit:
39.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Monticello Boutique Hotel
Villa Monticello Boutique Hotel
Villa Monticello Boutique Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tang Palace Hotel
Tang Palace Hotel
Tang Palace Hotel
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Fiesta Residences Boutique Hotel and Serviced Apartments
Fiesta Residences Boutique Hotel and Serviced Apartments
Fiesta Residences Boutique Hotel and Serviced Apartments
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Royal Nick Hotel
Royal Nick Hotel
Royal Nick Hotel
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Gana, Ashaiman
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Alisa Hotel Northridge
Alisa Hotel Northridge
Alisa Hotel Northridge
7.9 Mesatare
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Casamora
Grand Casamora
Grand Casamora
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
His Majestys Hotel
His Majestys Hotel
His Majestys Hotel
5.7
Hotel
Gana, Akra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Palms by Eagles
The Palms by Eagles
The Palms by Eagles
Hotel
Gana, Sekondi-Takoradi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.