Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Zirndorf, Gjermania

Zirndorf
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Knorz
Hotel Knorz
Hotel Knorz
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Gastehaus-Gasthof Bub
Gastehaus-Gasthof Bub
Gastehaus-Gasthof Bub
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
CineHotel Maroni
CineHotel Maroni
CineHotel Maroni
Hotel
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Parkhotel Zirndorf
Parkhotel Zirndorf
Parkhotel Zirndorf
7.1 Mesatare
Hotel
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Ringhotel Reubel
Ringhotel Reubel
Ringhotel Reubel
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Altstadtpension Zirndorf
7.8 Mesatare
Pensjon
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Ferienwohnung Hegenauer
Apartament
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ecje
Villa Toskana Zirndorf
Vila
Gjermania, Zirndorf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.