Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Zinnovitz, Gjermania

Zinnovitz
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 78 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ankerhaus
Apartament
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Baltic Hotel Zinnowitz
Baltic Hotel Zinnowitz
Baltic Hotel Zinnowitz
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Asgard
Hotel Asgard
Hotel Asgard
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Strandhotel Preussenhof
Strandhotel Preussenhof
Strandhotel Preussenhof
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Vineta Hotels
Vineta Hotels
Vineta Hotels
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Usedom Palace
Usedom Palace
Usedom Palace
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Pommerscher Hof
Hotel Pommerscher Hof
Hotel Pommerscher Hof
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Kleine Strandburg
Hotel Kleine Strandburg
Hotel Kleine Strandburg
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Haus Strandperle Zinnowitz
Haus Strandperle Zinnowitz
Haus Strandperle Zinnowitz
Apartament
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mikpritje për kafshë
Strandhotel garni Kormoran
Strandhotel garni Kormoran
Strandhotel garni Kormoran
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
Aparthotel Seeschlosschen
Aparthotel Seeschlosschen
Aparthotel Seeschlosschen
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Haus Seeblick Hotel Garni & Ferienwohnungen
Haus Seeblick Hotel Garni & Ferienwohnungen
Haus Seeblick Hotel Garni & Ferienwohnungen
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Sonneneck
Hotel Sonneneck
Hotel Sonneneck
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
 • Zonë e caktuar për duhan
Pension Zum Bunten Hund
Pension Zum Bunten Hund
Pension Zum Bunten Hund
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Kastanienhof Hotel garni
Kastanienhof Hotel garni
Kastanienhof Hotel garni
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Waldidyll
Hotel Waldidyll
Hotel Waldidyll
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
Strandpalais Zinnowitzer Hof
Strandpalais Zinnowitzer Hof
Strandpalais Zinnowitzer Hof
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
 • Banjë private
Parkhotel Am Glienberg
Parkhotel Am Glienberg
Parkhotel Am Glienberg
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Pension Barghus
Pension Barghus
Pension Barghus
7.6 Mesatare
Pensjon
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Dunenschloss Zinnowitz
Hotel Dunenschloss Zinnowitz
Hotel Dunenschloss Zinnowitz
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Zinnovitz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.